Veelgestelde vragen

Staat jouw vraag er niet tussen? Ga dan naar het veelgestelde vragen overzicht.

 

 

Heb je als werkgever een vraag?

Indien je als werkgever een vraag hebt, maak dan de keuze uit:

Minder dan 100 medewerkers

Meer dan 100 medewerkers

Steffan van Oostrom, Accountmanager
steffan.van.oostrom@zorgvandezaak.nl

Marco Deenen, Accountmanager
marco.deenen@zorgvandezaak.nl

Karel van den Berge, Accountmanager
karel.van.den.berge@zorgvandezaak.nl

Willemine Ridderhof, Accountmanager
willemine.ridderhof@zorgvandezaak.nl

Arthur Blommers, Accountmanager
arthur.blommers@zorgvandezaak.nl

Ilse Logtens, Accountmanager
ilse.logtens@zorgvandezaak.nl

Paul Wijers, Accountmanager
paul.wijers@zorgvandezaak.nl

Albert van Gilst, Accountmanager
albert.van.gilst@zorgvandezaak.nl

Kenneth Kho, Accountmanager
kenneth.kho@zorgvandezaak.nl

Alex Alonso, Accountmanager regio Noord-Holland/Utrecht
alex.alonso@zorgvandezaak.nl

Clay Gunther, Accountmanager regio Noord-Holland/Utrecht
clay.gunther@zorgvandezaak.nl

Wieger Laurey, Accountmanager regio Noord-Holland/Utrecht
wieger.laurey@zorgvandezaak.nl

Robert Woudwijk, Accountmanager regio Friesland/Groningen/Drenthe
robert.woudwijk@zorgvandezaak.nl

Liesbeth Booijink, Accountmanager regio Flevoland/Overijssel/ Gelderland
liesbeth.booijink@zorgvandezaak.nl