Kies uit een van de onderstaande opties of vul het contactformulier in.

Contact met een accountmanager

Indien je als werkgever contact wilt met een accountmanager, kies dan jouw sector.

Sectoren

Steffan van Oostrom, Accountmanager
06 – 38 16 74 75
steffan.van.oostrom@zorgvandezaak.nl

Marco Deenen, Accountmanager
06 – 11 36 00 62
marco.deenen@zorgvandezaak.nl

Rob Keijman, Accountmanager
06 – 43 22 89 46
rob.keijman@zorgvandezaak.nl

Karel van den Berge, Accountmanager
06 – 22 69 48 74
karel.van.den.berge@zorgvandezaak.nl

Willemine Ridderhof, Accountmanager
06 – 12 67 15 86
willemine.ridderhof@zorgvandezaak.nl

Ilse Logtens, Accountmanager
06 – 22 40 99 35
ilse.logtens@zorgvandezaak.nl

Paul Wijers, Accountmanager
06 – 18 19 34 35
paul.wijers@zorgvandezaak.nl

Albert van Gilst, Accountmanager
06 – 20 58 65 90
albert.van.gilst@zorgvandezaak.nl

Kenneth Kho, Accountmanager
06 – 39 27 70 76
kenneth.kho@zorgvandezaak.nl

Alex Alonso, Accountmanager regio Noord-Holland/Utrecht
06 – 34 94 52 85
alex.alonso@zorgvandezaak.nl

Clay Gunther, Accountmanager regio Noord-Holland/Utrecht
06 – 51 92 84 19
clay.gunther@zorgvandezaak.nl

Wieger Laurey, Accountmanager regio Noord-Holland/Utrecht
06 – 55 74 05 07
wieger.laurey@zorgvandezaak.nl

Robert Woudwijk, Accountmanager regio Friesland/Groningen/Drenthe
06 – 55 74 13 65
robert.woudwijk@zorgvandezaak.nl

Liesbeth Booijink, Accountmanager regio Flevoland/Overijssel/ Gelderland
06 – 10 50 65 52
liesbeth.booijink@zorgvandezaak.nl

Inge Smink, Accountmanager
inge.smink@zorgvandezaak.nl

KVK-nummer & BTW-identificatienummer

KVK-nummer: 27145186
BTW-identificatienummer: NL 802355456B01